ЈОШ ДАНАС ПОДНОШЉИВО, А ОНДА СТИЖЕ НОВИ ТОПЛОТНИ ТАЛАС: Временска прогноза за недељу, 29. јун

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

29. 06. 2025. у 01:00

РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.

ЈОШ ДАНАС ПОДНОШЉИВО, А ОНДА СТИЖЕ НОВИ ТОПЛОТНИ ТАЛАС: Временска прогноза за недељу, 29. јун

Фото: Shutterstock

ВРЕМЕ У СРБИЈИ

У Србији ће бити претежно сунчано и топло време, са температурама од 14 до 33 степена, саопштио је данас Републички хидрометеоролошки завод.

Дуваће слаб и умерен ветар, на истоку и у планинским пределима повремено и јак, северни и северозападни, после подне и увече у слабљењу.

ВРЕМЕ У БЕОГРАДУ

У Београду ће бити претежно сунчано и топл уз слаб и умерен, северни и северозападни ветар и највишу дневну температуру око 31 степен.

ПРОГНОЗА ЗА НАРЕДНЕ ДАНЕ

Крајем наредне седмице очекује се локални развој облачности понегде са пљусковима и гмљавином и то углавном у брдско планинским пределима западне и југозападне Србије.

(sputnikportal.rs)

БОНУС ВИДЕО - ПОНУДА НА САЈМУ АУТОМОБИЛА: Погледајте како изгледају нови модели

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена