ПАЦИЈЕНТ ПРЕТУКАО МЕДИЦИНСКУ СЕСТРУ НА НОВОМ БЕОГРАДУ: "Оборио је на под и шутирао"
У ДОМУ здравља на Новом Београду у уторак је дошло до инцидента када је један пацијент претукао медицинску сестру, незванично сазнаје "Блиц".
Foto: Profimedia
Према првим незваничним информацијама, сестра је завршила са повредама главе, прегледана је у Ургентном центру и пуштена на кућно лечење.
Како је испричао очевидац за "Блиц", инцидент се догодио прекјуче у Дому здравља када је пацијент дошао у супротну смену да узме терапију, јер се успавао.
- Пацијент је требало да узме терапију у првој смени, али се наводно успавао, па је дошао у супротну смену. Због велике гужве, медицинска сестра му је рекла да дође сутра, што је он одбио и почео да прави проблем - рекао је извор за "Блиц".
Медицинска сестра је отишла да позове обезбеђење, када ју је пацијент напао и оборио на под, наводи очевидац.
- Особље је покушало да га смири, али како је наставио да галами и прави неред, једна медицинска сестра кренула је до обезбеђења да их позове да га изведу напоље. Међутим, он је устао и ударио је песницом у главу, оборио на под и почео да шутира. Обезбеђење је стигло и савладало пацијента, након чега је позвана полиција - рекао је.
- Док се чекао долазак полиције, пацијент је успео да изађе из Дома здравља и оде. Обзиром да је познат идентитет пацијента, полиција га је наводно тражила и на адреси становања, али га нису пронашли. Пацијент је дан након инцидента поново дошао у Дом здравља као да се ништа није десило и уредно узео терапију - наводи извор.
Препоручујемо
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (2)