ДАНАС ТЕМПЕРАТУРА ДО 20 СТЕПЕНИ: Свуда претежно сунчано, осим у овим деловима Србије
У СРБИЈИ ће пре подне бити претежно сунчано, осим у Банату и на истоку Србије, док се после подне очекује повећање облачности са североистока, а максималне дневне температуре кретаће се од нула до 20 степени, саопштио је данас Републички хидрометеоролошки завод.
Фото Shutterstock
Дуваће слаб и умерен ветар, западни и северозападни, у другом делу дана повремено и јак, а крајем дана и током ноћи очекује се облачно време понегде са слабом кишом, на високи планинама са слабим снегом.
У Београду ће пре подне бити претежно сунчано, после подне облачност се повећава, а највиша дневна температура биће око 18 степени.
Почетком наредне недеље очекује се отопљавање и температуре преко 20 степени.
(Танјуг)
Препоручујемо
ИЗ ЈУТАРЊЕГ МИНУСА И СНЕГА У ПЛУС: Временска прогноза за четвртак, 10. април
10. 04. 2025. у 01:00
ЈОШ ДВА ПРОДОРА ХЛАДНОГ ВАЗДУХА СА СЕВРА: Временска прогноза за среду, 9. април
09. 04. 2025. у 01:00
КИШОВИТ ВИКЕНД, ЕВО ШТА НАС ЧЕКА У АПРИЛУ: Временска прогноза за суботу, 29. март
29. 03. 2025. у 01:00
ВУЧИЋЕВА ИЗЈАВА УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Брује о ономе што је рекао британском новинару у лице
ИЗЈАВА председника Србије Александра Вучића коју је дао британском новинару Алистеру Кембелу у подкасту "Остало је политика" ударна је вест у руским медијима.
27. 04. 2026. у 22:03
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Драма у Вашингтону: Меланија угледала спорно име на папиру, па пребледела - ево шта је заправо писао на цедуљи
МИСТЕРИОЗНИ комадић папира изазвао је бројне коментаре након инцидента са пуцњавом на вечери Удружења дописника Беле куће у Вашингтону.
27. 04. 2026. у 10:00
Коментари (0)