"ОНИ ЖЕЛЕ ДА НАСТАВЕ СТУДИРАЊЕ И ПОЛАЖУ ИСПИТЕ" Градоначелник Краљева подржао студенте који желе да уче (ВИДЕО)
ГРАДОНАЧЕЛНИК Краљева Предраг Терзић подржао је студенте који желе да уче.
Фото: Новости
- Дошао сам да подржим ове младе људе, студенте, који само желе да уче. Они желе да наставе студирање и да имају могућност да полажу испите. Подржавам не само студенте већ и њихове родитеље јер родитељи деце из унутрашњости издвајају средства како би платили њихово студирање. А сви ми знамо колико кошта стан у Београду, Нишу и Новом Саду или Крагујевцу. Њихови родитељи сваког месеца издвајају средства за кирије и комуналије, а њихова деца немају могућност да полажу испите и да дају годину за годином. Управо због тога данас сви треба да подржимо ове младе људе који желе да искажу свој став - истакао је Терзић.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (2)