ЕВО ДОКЛЕ ЋЕ ОВО РАНО ПРOЛЕЋЕ ДА ТРАЈЕ: Временска прогноза за суботу 8. март

РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.

ЕВО ДОКЛЕ ЋЕ ОВО РАНО ПРOЛЕЋЕ ДА ТРАЈЕ: Временска прогноза за суботу 8. март

Фото: Танјуг/Страхиња Аћимовић

 

ВРЕМЕ У СРБИЈИ

У Србији претежно сунчано и топло за овај период године, са температурама од минус два до 22 степена, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод.

Ветар слаб, променљивог правца, у кошавском подручју слаб и умерен, јужни и југоисточни, који ће на југу Баната бити повремено и јак.

ВРЕМЕ У БЕОГРАДУ

У Београду током дана претежно сунчано и топло, са слабим и умереним југоисточним ветром.

Највиша температура око 20 степени.

ПРОГНОЗА ЗА НАРЕДНЕ ДАНЕ

У наредних недељу дана задржаће се температуре од 17 до 22 степена, с тим што ће од уторка бити променљиво, местимично са кишом и локалним пљусковима.

(sputnikportal.rs)

БОНУС ВИДЕО - ПИЈАН ВОЗИО 200 НА САТ ПО СУРЧИНУ: Пресретачи зауставили џип канадских таблица

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ГОТОВО ЈЕ! Душан Влаховић више није играч Јувентуса