КЛАНШЧЕК ОГОЛИО ОЛИВЕРУ КОВАЧЕВИЋ: ''Тада су свима руке биле чисте, али тада је била главна уредница'' (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Управног одбора РТС-а Бранко Кланшчек на свом налогу на друштвеној мрежи ''Икс'' објаснио је шта је то што смета новинарки Оливери Ковачевић и због чега јој смета власт у Србији.
Фото: Н. Скендерија
- Била је главна и одговорна уредница Забавног програма РТС-а у два мандата. Током првог мандата је имала и ауторску емисију "Да, мозда не."
- Руке су свима биле чисте, а онда преко ноћи закрвавиле. Вучић је и тада и сада на власти, само она није више главна и одговорна уредница и нема ауторску емисију - навео је Кланшчек.
Препоручујемо
ДАНАС БЕЗ ВОДЕ ЦЕНТАР БЕОГРАДА: На списку су ови делови Врачара, спремите залихе
09. 12. 2025. у 07:22
КРЕЋУ ЛЕДЕНИ ДАНИ: Метеоролог открива да ли ће бити снега за Нову годину
09. 12. 2025. у 07:16
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (20)