ОВО ЈЕ ПРОГНОЗА ЗА ПОЧЕТАК НОВЕМБРА: Стиже драстичан пад температуре, од овог датума могућ и мраз (ФОТО)
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод огласио се на свом званичном сајту најновијим саопштењем.
Фото: Н. Живановић
- НАСТАВЉА СЕ ПЕРИОД СТАБИЛНОГ ВРЕМЕНА
Ујутру магла и ниска облачност, током дана претежно сунчано, увече и ноћу поново формирање магле или ниске облачности.
У суботу после подне у северним, а до краја дана, као и у недељу пре подне, и у осталим крајевима пролазно наоблачење, тек понегде са слабом кишом. У недељу после подне разведравање. Од понедељка поново претежно сунчано.
У НЕДЕЉУ ЗАХЛАЂЕЊЕ, СЛЕДЕЋЕ СЕДМИЦЕ ПОЈАВА ЈУТАРЊИХ МРАЗЕВА
До суботе ће се задржати топло време за овај период године уз највишу дневну температуру од 15 до 22 °C. У недељу захлађење, а од понедељка свеже, местимично уз слаб, а у приземљу понегде и умерен мраз. - стоји на сајту РХМЗ.
Фото: РХМЗ принтскрин
Препоручујемо
ДЕТАЉНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО СРЕДИНЕ НОВЕМБРА: Овоме се нико није надао
31. 10. 2024. у 10:48
ПОЛАРНИ ВРТЛОГ КРЕЋЕ КА СРБИЈИ: Од овог датума температура пада и стиже први минус
31. 10. 2024. у 08:28
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)