НАШ МЕДИЈСКИ СВЕТИОНИК: Петар Петковић честитао "Новостима" рођендан
ВИШЕ од седам деценија "Вечерње новости" свакодневно објективно и професионално извештавају о домаћим и светским политичким догађајима, али и о судбинама обичних грађана, њиховим подвизима, проблемима и изазовима.
фото Канцеларија за КиМ
Ваше трајање је најбољи показатељ и гарант квалитета, а тираж доказује да сте омиљени међу читаоцима и да сте лист коме се верује.
Свих ових деценија делили сте судбину својих читалаца и државе, оставши наш медијски светионик, а објективност текстова и високи професионализам кадрова учинили су ваше новине озбиљним листом из кога су се генерације информисале и едуковале.
Правовременим и објективним извештавањем о догађајима на Косову и Метохији и проблемима са којима се наш народ и држава суочавају у јужној покрајини, оправдали сте и наше поверење.
Желим вам да и у наредним деценијама будете успешни, читани и омиљени и да останете верни својој традицији, али и да наставите да се трансформишете кроз дигитално и онлајн издање које је једно од најпосећенијих у медијској сфери. Будите и даље медиј који промовише доследност, објективност и професионализам, а национални интереси српског народа, правда и истина, нека вам, као и до сада буду звезда водиља у вашем послу.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)