ДЕЦА СУ СЕ ИГРАЛА УПАЉАЧЕМ?! Огласио се превозник након што се аутобус са основцима запалио код Врњачке Бање

Андријана Нешић

05. 06. 2024. у 16:43

УЧЕНИЦИ ОШ "Момчило Живојиновић" из Младеновца били су на Копаонику, а 12 километара пре Врњачке Бање запалио се аутобус.

ДЕЦА СУ СЕ ИГРАЛА УПАЉАЧЕМ?! Огласио се превозник након што се аутобус са основцима запалио код Врњачке Бање

Фото: Инстаграм/beograd_info

Како је речено, на сву срећу нема повређених особа, и сада се утврђују околности.

- На сву срећу сви су безбедни, сада испитујемо да ли се аутобус запалио на паркингу или у покрету. Нисмо сигурни ни да ли су се деца играла упаљачем. Тек ћемо знати кад се све испита. Хитна помоћ и полиција били су на лицу места и сада је ситуација под контролом - рекло је овлашћено лице поменутог превозника за Телеграф.рс.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beograd Info (@beograd_info)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

ВРЕМЕ ДАНАС ПОНОВО УЖАСНО: Киша наставља да лије, сунце никако да видимо