ПАТРИЈАРХ ПОРФИРИЈЕ СЛУЖИ ВЕЧЕРЊУ ЛИТУРГИЈУ: Присуствују и борци са Кошара
ПАТРИЈАРХ српски Порфирије служи вечерње васкршње богослужење у Храму Светог Саве, којем присуствују борци из битке на Паштрику и са Кошара.
FOTO TANJUG/ NEMANJA JOVANOVIĆ
Поред ветерана, служби под називом "Вечерње љубави" присуствује и више стотина верника СПЦ.
Како је најављено, након службе ће се Патријарх Порфирије сусрести са борцима из битака на Косову и Метохији 1999. године.
БОНУС ВИДЕО: ДУЊА ГОЛИЋ (7) ПОБЕДНИЦА: Мала Мокринчанка однела титулу у Туцанијади у категорији јуниора
Препоручујемо
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)