"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Преминула породиља у врањском породилишту, полиција испитује случај

Јелена Стојковић
Јелена Стојковић

20. 04. 2024. у 13:47

ТУЖИЛАШТВО у Врању наложило је полицији испитивање смрти породиље у врањском Породилишту.

НОВОСТИ САЗНАЈУ: Преминула породиља у врањском породилишту, полиција испитује случај

Фото Д.Ристић

Главна тужитељка Данијела Трајковић рекла је за "Новости" да је на основу писања на друштвеним мрежама наложила полицији да испитају случај.

Директор Здравственог центра др Саша Ђорђевић, није негирао да је на Гинекологији преминула породиља и како су предузете су све законске мере како би се утврдиле све околности овог нежељеног догађаја.

- Обавестили сми министартсво, урађена су клиничка и судско медицинска обдукција очекују се резултати. Све што је у нашој надлежности је урађено – каже др Ђорђевић.

У питању је жена из Прешева којој је био четврти порођај. Према незваничним информацијама она је добила епи напад током порођаја.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?