УПАЉЕН МЕТЕОАЛАРМ У СРБИЈИ: Временска прогноза за понедељак, 8. април
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
Фото: Танјуг
ВРЕМЕ У СРБИЈИ
Претежно сунчано и веома топло, са максималном дневном температуром до 31 степена Целзијуса.
Према прогнози Републичког хидрометеоролошког завода, очекује се слаб ветар, у кошавском подручју умерен и јак, југоисточни.
Најнижа температура од 4 степена на југу Србије, до 15 степени у Београду, а највиша од 25 до 31 степена Целзијуса.
ВРЕМЕ У БЕОГРАДУ
И у главном граду претежно сунчано и топло уз умерен до јак југоисточни ветар.
Најнижа температура од 10 до 15 степени, а највиша око 28 степени Целзијуса.
ПРОГНОЗА ЗА НАРЕДНИХ СЕДАМ ДАНА
Претежно сунчано и топло, повремено уз пролазну умерену облачност.
У кошавском подручју у уторак и среду пре подне биће и ветровито уз умерен, повремено и јак југоисточни ветар.
У петак је, уз локални развој облачности, понегде у брдско-планинским пределима могућа краткотрајна киша или пљусак.
sputnikportal.rs
БОНУС ВИДЕО - РУСКИ БОМБАРДЕРИ У АКЦИЈИ: Борбена мисија у правцу јужног Доњецка
Препоручујемо
ПОНОВО ДАШАК ЛЕТА, ЕВО ДОКЛЕ ЋЕ ДА ТРАЈЕ: Временска прогноза за петак, 5. април
05. 04. 2024. у 01:00
ВИКЕНД ЗА УЖИВАЊЕ, А ОНДА НАГЛИ ПРЕОКРЕТ: Временска прогноза за суботу, 6. април
06. 04. 2024. у 01:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)
Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.
16. 06. 2026. у 12:22
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (0)