ПРОМЕНА ЈЕ СТИГЛА, КИША И СНЕГ ПРВО У ОВОМ ДЕЛУ СРБИЈЕ: Временска прогноза за уторак, 5. март

РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.

ПРОМЕНА ЈЕ СТИГЛА, КИША И СНЕГ ПРВО У ОВОМ ДЕЛУ СРБИЈЕ: Временска прогноза за уторак, 5. март

Фото: Д. Балшић

ВРЕМЕ У СРБИЈИ

У Србији променљиво облачно са сунчаним интервалима, са локалном појавом краткотрајне кише или пљуска и највишом температуром до 17 степени.

Више падавина се очекује ујутро и пре подне на југу Србије, где ће током већег дела дана бити претежно облачно, док ће на високим планинама падати снег, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод (РХМЗ).

Ветар ујутро и пре подне слаб и умерен, источни и југоисточни, на подручју јужног Баната и доњег Подунавља повремено и јак. Од средине дана ветар ће бити у постепеном скретању на северни правац.

Најнижа температура од 4 степена до 9 степени, највиша дневна од 12 до 17 степени.

ВРЕМЕ У БЕОГРАДУ

У Београду променљиво облачно, уз смену сунчаних и облачних интервала, а краткотрајна киша или пљусак се очекују ујутро и крајем дана.

Ветар слаб и умерен, ујутро и пре подне југоисточни и источни, од средине дана у скретању на северни правац.

Најнижа температура од 7 до 9, највиша дневна око 17 степени.

ПРОГНОЗА ЗА НАРЕДНИ ПЕРИОД

Према прогнози за наредних седам дана, у среду и четвртак претежно облачно и мало свежије, повремено с кишом, на планинама са снегом.

У петак се падавине очекују још на истоку и југу Србије. У суботу суво са сунчаним интервалима, а у недељу и почетком следеће седмице ново наоблачење са кишом.

sputnikportal.rs

БОНУС ВИДЕО - РУСИ УНИШТИЛИ ПРВИ АБРАМС: Амерички тенк у пламену

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић бљује ватру

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"

САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.

12. 06. 2026. у 17:33

Коментари (0)

Да ли стрес и пад имунитета утичу на појаву брадавица?