Већи попусти за више рециклираних уређаја
КОМПАНИЈА Yettel позива кориснике да донесу мобилне телефоне и додатну опрему на рециклажу и тако још више допринесу смањењу електронског отпада у Србији.
Фото: Промо
Поред телефона, корисници Yettel-а могу на рециклажу донети слушалице, таблете, модеме, рутере, MiFi модеме, паметне сатове, Смартић сатић, Bluetooth звучнике, лаптопове или пуњаче.
- До сада смо заједно са нашим корисницима успели да рециклирамо више од 620 хиљада уређаја, што је готово 60 тона различитог електронског отпада. Програм константно развијамо како бисмо мотивисали кориснике да рециклирају више, а све са циљем да заједно рециклирамо милион уређаја до 2025. године -, рекао је Дејан Марковић, менаџер сегмента за физичка лица у Yettel-у.
Фото: Промо
Уколико донесу уређај на рециклажу, корисници добијају попуст приликом куповине новог уређаја. Од данас, висина попуста расте са бројем рециклираних уређаја. За један уређај корисник може да добије попуст до 5 хиљада, за два уређаја до 10 хиљада, док за рециклажу три уређаја, корисник може да оствари попуст до 15 хиљада динара.
Од новембра 2023. године, Yettel је омогућио и потписивање уговора без папира, тако да корисници уговоре и рачуне могу пронаћи на Yettel апликацији. На овај начин, потрошња папира се значајно смањује, а тиме и негативан утицај на животну средину.
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)