НЕСТАЛА ДВОЈИЦА ТИНЕЈЏЕРА ИЗ СРЕМСКЕ МИТРОВИЦЕ: Овде су последњи пут виђени

07. 02. 2024. у 11:31

ДВОЈИЦА тинејџера Александар Ј. (16) и Никола М. (14) из Сремске Митровице нестали су пре неколико дана, а њихов нестанак пријављен је у понедељак, 5. фебруара 2024. године, полицији у Сремској Митровици.

НЕСТАЛА ДВОЈИЦА ТИНЕЈЏЕРА ИЗ СРЕМСКЕ МИТРОВИЦЕ: Овде су последњи пут виђени

Фото: Новости

Како је рекла породица једног од дечака за медије, нису никако могли да наслуте да би до овога могло да дође.

Медијима су испричали да је последњи пут виђен у недељу око 21 час увече, а већ ујутру су схватили да га нема и кренули у потрагу по околним местима, али нажалост неуспешну.

Породица је добила информацију да су двојица дечака виђена у Београду, наводно у таксију, што је и возач потврдио породици.

- Од породице смо у понедељак добили пријаву. Полиција предузима све мере у циљу њиховог проналаска - речено је из ПУ Сремска Митровица.

Од њиховог нестанка прошла су већ три дана, а породица очекује било какве вести.

БОНУС ВИДЕО: И ДАЉЕ ТРАЈЕ ПОТРАГА ЗА КАТАРИНОМ - Дежурне екипе чисте наносе на Јужној Морави

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.

24. 02. 2026. у 13:45

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ХИТНО МОРАШ ДА НАПУСТИШ УКРАЈИНУ Амерички председник упозорио Зеленског: Владимире, постоји претња