ВАЖНА ИНФОРМАЦИЈА: Премијерка - Пацијенти са ретким болестима се могу пријавити за три врсте ваучера које је најавио и председник
ПРЕДСЕДНИЦА Владе Србије Ана Брнабић изјавила је да од данас пацијенти или породице пацијената са ретким болестима могу да се пријаве за три врсте ваучера, које је најавио и председник Вучић.
FOTO TANJUG/ TARA RADOVANOVIĆ
- То је једнократна финансијска помоћ од 25.000 динара, ваучери у апотекама у износу од 35.000 динара и ваучери за рехабилитацију у бањама у износу од 50.000 динара. То је још једна додатна ствар где ми показујемо бригу о људима - изјавила је Брнабићева на ТВ Хепи.
Она је подсетила да од 2. до 10. фебруара креће исплата увећаних пензија од 14,8 процената и оцењује да су то "прве значајно веће пензије".
БОНУС ВИДЕО:
МОНАШКУ ЗАКЛЕТВУ ДАЛА САМ АМФИЛОХИЈУ: "Новости" у манастиру у Доњем Детлаку
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића
Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.
28. 01. 2026. у 12:38
Коментари (0)