КОЛОНЕ ВОЗИЛА НА ГРАНИЦАМА: Ево на којим прелазима су гужве и колико се чека

Дејана Калинић
Дејана Калинић

16. 01. 2024. у 17:48

ПРЕМА подацима ЈП ''Путеви Србије'', на наплатним станицама на ауто-путевима у Републици Србији нема задржавања возила, саопштено је вечерас из АМСС.

КОЛОНЕ ВОЗИЛА НА ГРАНИЦАМА: Ево на којим прелазима су гужве и колико се чека

Фото: Принтскрин

Према информацијама Управе граничне полиције, на граничним прелазима Сремска Рача и Келебија, на излазу, задржавање за теретна моторна возила је 60 минута, на граничним прелазима Градина и Батровци, на излазу, задржавање за теретна моторна возила је 300 минута, а на граничном прелазу Хоргош, на излазу, задржавање за теретна моторна возила је 120 минута.

На граничном прелазу Шид, на излазу, задржавање за теретна моторна возила је 240 минута, а на граничном прелазу Богојево, на излазу, задржавање за теретна моторна возила је 180 минута.

На осталим граничним прелазима нема дужих задржавања за све категорије возила.

БОНУС ВИДЕО: МОНАШКУ ЗАКЛЕТВУ ДАЛА САМ АМФИЛОХИЈУ: "Новости" у манастиру у Доњем Детлаку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ПЛАЧ КОЈИ ЧУЈЕШ НИЈЕ ТУГА Ово је песма коју је Радован Караџић из затвора написао својој супрузи Љиљани: Љубљена моја, све је исто