ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА УТОРАК, 12. ДЕЦЕМБАР: Топлије и суво са сунчаним интервалима, до 14 степени
У СРБИЈИ ујутру на северу претежно ведро уз локалну појаву магле, а у осталим крајевима умерено до потпуно облачно, понегде са слабом кишом, која се може ледити на тлу, а на високим планинама са слабим снегом.
Фото: Н. Живановић
У току дана топлије и суво време са сунчаним интервалима. Увече и у току ноћи постепено наоблачење, које ће углавном на северу условити кишу.
Ветар слаб до умерен, јужни и југозападни, после подне источни и југоисточни. Најнижа температура од 0 до 6, највиша од 10 до 14 степени.
Време у Београду
У Београду суво и топлије са дужим сунчаним интервалима. Увече наоблачење, које ће током ноћи условити слабу кишу.
Ветар слаб, јужни и југозападни, после подне источни и југоисточни. Најнижа температура од 4 до 6, највиша око 14 степени.
Време наредних дана
У Србији до 19. децембра умерено до потпуно облачно, у среду још натпросечно топло, а од четвртка температура у постепеном паду.
У среду у кошавском подручју ће дувати умерен и јак југоисточни, а на планинама југозападни ветар. У току дана углавном на северу, а увече и током ноћи и у већини осталих крајева киша, само ће се на крајњем југу и југоистоку задржати суво.
У четвртак пре подне и средином дана на северу престанак падавина, у осталим пределима с кишом, која ће на планинама прећи у снег.
У петак и суботу слабе падавине се очекују углавном у брдско-планинским пределима. Затим углавном суво, а почетком следеће седмице и мало топлије.
Препоручујемо
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)