ДОЈАВА О БОМБИ ТОКОМ ЛЕТА: Преусмерен авион из Београда за Базел
АВИОН "Виз ера" из Београда за Базел преусмерен је и слетео је на аеродром у Фридрихшафену, у немачкој савезној држави Баден-Виртемберг.
Фото: Профимедиа/Јутјуб принтскрин/Plane spotting
На сајту београдског аеродрома пише да је авион Ербас 321 за Базел полетео у 12.47, док на сајту аеродрома у Базелу стоји да је летелица „преусмерена", преноси Блиц.
Током лета, путници су добили информацију од капетана Илије Селаковића да су у Базелу добили дојаву о постављеној бомби.
Путници из Београда који су полетели са аеродрома Никола Тесла безбедно су слетели на алтернативни аеродром који је налази око 150 километара од Базела.
Како пише Блиц, "Виз ер" је обезбедио аутобуски транспорт до аеродрома у Базелу.
Ускоро опширније
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЖМУРЕ НА ОВАЈ ПРОБЛЕМ: Од Србије траже Породични закон, а код њих све мање деце
17. 05. 2026. у 22:22
СКОЧИЛЕ ЦЕНЕ ШКОЛАРИНА У БЕОГРАДУ! Седам факултета најавило повећање
17. 05. 2026. у 19:42
СРБИЈУ ЧЕКА ВРЕМЕНСКИ ОБРТ! РХМЗ открио када стиже сунце и до 26 степени
17. 05. 2026. у 18:50
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)