ТЕРЕТЊАЦИ ЧЕКАЈУ И ДО СЕДАМ САТИ: Ево какво је тренутно стање на граничним прелазима
ПРЕМА последњим информацијама ЈП "Путеви Србије", на наплатним станицама на ауто-путевима у Србији нема задржавања возила, саопштено је вечерас из АМСС.
Фото: Новости
Према информацијама Управе граничне Полиције РС, задржавања на путничким терминалима на ГП Градина и Госту на улазу се чека по 30 минута.
Теретна моторна возила на излазу из Србије најдуже чекају на ГП Батровци, и то 420 минута, на Хоргошу и у Сремској Рачи по 120 минута, на Келебији 60 минута, на ГП Шид 180 минута.
На осталим граничним прелазима нема задржавања за све категорије возила.
Коловози и данас могу бити местично влажни, а зауставни пут дужи, док појачан интезитет саобраћаја унутар градова може утицати на чешће застоје и спорију вожњу, додају из АМСС.
БОНУС ВИДЕО: ПОТПУНИ ХАОС НА ПРЕЛАЗУ БАЈАКОВО: Непрегледна колона на изласку из Србије
Препоручујемо
ЗАПЛЕНА НА ЦАРИНИ: Одузето је преко 750 кутија чаја за мршављење
16. 08. 2023. у 17:07
ПЛАТИЛИ КАЗНУ 640 ЕВРА: Многи Срби праве грешку кад путују у Грчку - водите рачуна!
06. 08. 2023. у 11:50
ЦАРИНА НА БУКВАР И ЋИРИЛИЦУ: Хрвати само потврдили тврдње из Београда
30. 07. 2023. у 10:58
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)