НИКО НЕ ВЕРУЈЕ У ОНО ШТО ВИДИ И ТО УСРЕД ЛЕТА: Завејан пут од Руме до Ирига (ВИДЕО)
ГРАД који добује по возилу и лед на путу и поред њега, падао је данас на путу Рума - Ириг. Многи који су видели снимак нису веровали да је толико падало јер је деловало да је зима усред августа.
FOTO TANJUG/ TARA RADOVANOVIĆ
Како се наводи у коментару, олуја са ледом је трајала отприлике од 15.10 до 16.20. Неки Румљани су писали да код њих сија сунце, као и у Сремској Митровици, и да је немогуће да је била оваква олуја.
- Иако су услови данас били на граници, јака суперћелија се формирала јужно од Новог Сада и издржала све до Опова. Између Инђије и Опова је мало фалило да изда упозорење за торнадо - наводи Хаилз Србија на Инстаграм налогу.
У наставку послеподнева широм Србије биће променљиво облачно и спарно, понедге са пљусковима и грмљавином, наводи наш метеоролог Ђорђе Ђурић.
Падавине се очекују углавном на северу и истоку Србије, док ће на југу и југоистоку бити углавном сунчано.
И на ширем подручју Београда до краја дана очекује се појава локалних пљускова са грмљавином.
Иначе, наше подручје и данас је под утицајем циклона, уз нестабилно време и уз локалне пљускове са грмљавином.
БОНУС ВИДЕО: Застрашујуће кретање облака над југом Србије
(Телеграф)
Препоручујемо
ЈАКИ ПЉУСКОВИ, ГРОМОВИ И ГРАД: У наредних сат времена у овом делу Србије стиже невреме
30. 08. 2023. у 15:15
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)