ГРАД ИМ ПРОШЛИ ПУТ УНИШТИО АУТОМОБИЛЕ, САД СМИСЛИЛИ ГЕНИЈАЛНО РЕШЕЊЕ: Слике из Врбаса постале хит на мрежама (ФОТО)

ДА најбоље учимо из претходних грешака, показали су становници Врбаса који су поучени претходним искуством обезбедили своја возила од најављеног невремена.

ГРАД ИМ ПРОШЛИ ПУТ УНИШТИО АУТОМОБИЛЕ, САД СМИСЛИЛИ ГЕНИЈАЛНО РЕШЕЊЕ: Слике из Врбаса постале хит на мрежама (ФОТО)

Фото: Принтскрин/Твитер/StormAustria

Како је објављено на Инстраграм страници "192.рс", неколико аутомобила у Врбасу покривено је ћебадима и јорганима, које придржавају цигле и аутомобилске гуме, а све као заштита од евентуалног града који је најављен за Војводину.

Према упозорењу Републичког хидрометеоролошки завода (РХМЗ), невреме у оквиру суперћелијске олује, захватило је Словенију и Хрватску у току дана, а најављено креће се и ка Србији, где се долином Саве креће до југа Војводине, западне Србије, Шумадије и Београда, и наставља ка истоку земље.

Подсећамо, невреме које је праћено градом и грмљавином, захватило је Врбас и околину пре само пет дана. Биланс незгода показао је разлупане прозоре, разорене ролетне пуне рупа и уништене улице и куће.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО СРБИЈУ: Ево где је био епицентар