КРКОБАБИЋ: За хероје са Кошара - куће у селима Србије
ПОТПРЕДСЕДНИК Партије уједињених пензионера, пољопривредника и пролетера Србије – Солидарност и правда Стефан Кркобабић био је изричит.
Фото: Профимедиа/Н.Фифић
Охрабрује став и спремност Министарства за бригу о селу да се у оквиру програма доделе средстава за куповину сеоских кућа са окућницом, старосна граница од 45 година помери навише.
- Тиме би било омогућено да одређене категорије наших људи који су дали немерљив допринос у одбрани земље могу да конкуришу.
Ту, пре свега, мислим на наше хероје са Кошара. На тај начин би сви они који немају свој кров над главом - били у прилици да га стекну. На њима би било да се определе за одређене крајеве Србије и да сами изаберу кућу са окућницом – истакао је Кркобабић.
БОНУС ВИДЕО: ГОДИШЊИЦА ПОЧЕТКА БИТКЕ НА КОШАРАМА - Одржана свечаност у Дому Војске у Нишу
Препоручујемо
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)