ЦЕНТРАЛНО обележавање Националног дан донора у Србији одржано је данас на Тргу шабачких жртава. Догађај је организовала Градска управа града Шапца, Завод за јавно здравље Шабац и удружење „Заједно за нови живот“.

Коментари (1)