ПОГЛЕДАЈТЕ - ВЕЛИКО НЕВРЕМЕ ЗАХВАТИЛО СРБИЈУ: Возила "потонула" полиција помаже грађанима (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, због последица падавина, интервенисали су на територији Града Новог Сада, општине Беочин, Сремским Карловцима, Зрењанину, Шапцу, Руми и Ваљеву.
Фото: Танјуг
Ватрогасци-спасиоци евакуисали су два лица са крова поплављеног аутомобила у Партизанској улици у Новом Саду и још једну особу у Коцељеви где је дошло до плављења неколико објеката.
Тренутно нема угрожених лица, а припадници Сектора за ванредне ситуације ангажовани су на црпљењу воде из подрумских просторија у Руми, у месту Черевић, Жабљу, Сремским Карловцима, Зрењанину.
У Коцељеви је дошло до плављења десетак кућа, као и у Ваљевској Лозници где је вода продрла у подрумске просторије једног локала.
Препоручујемо
ОЛУЈА ПРОТУТЊАЛА НОВИМ САДОМ: Возила “пливају” потопљеним улицама (ВИДЕО)
17. 05. 2023. у 20:47
ПО ПРЕДМЕТ И ЧАС МАЊЕ: Школама стигао допи о измени програма за први разред гимназија
04. 07. 2026. у 17:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 22:00
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)