ОДРЖАН САСТАНАК У ВЛАДИ СРБИЈЕ: Огласио се председник Савета родитеља Основне школе "Владислав Рибникар"

Дејана Калинић
Дејана Калинић

11. 05. 2023. у 19:24

ПРЕДСЕДНИК Савета родитеља Основне школе "Владислав Рибникар" на Врачару Игор Ђорђевић каже за РТС да им је на састанку у Влади Србије обећано да ће сви захтеви које су у среду изнели бити испуњени.

ОДРЖАН САСТАНАК У ВЛАДИ СРБИЈЕ: Огласио се председник Савета родитеља Основне школе Владислав Рибникар

Фото З. Јовановић

Савет родитеља Основне школе "Владислав Рибникар", у којој је прошле недеље убијено осам ученика и радник обезбеђења, изнео је у среду седам захтева у којима се, поред осталог, тражи реконструкција догађаја, објашњење шта ће бити са дечаком који је починио масакр, као и одговорност људи који су објавили списак са именима ђака.

Данас су представници Савета родитеља позвани на састанак у Владу Србије, где им је обећано да ће сви захтеви бити испуњени.

- Организован је састанак у кабинету, где је поред председнице Владе био и тим који је добио задатак да испуни наше захтеве. Добили смо чврсто обећање да ће сви наши захтеви бити испуњени и да ће почев од данас почети да се ради на реализацији и испуњењу тих захтева - рекао је након састанка председник Савета родитеља ОШ "Владислав Рибникар" Игор Ђорђевић.

Истиче да у овом тренутку не може да изађе у јавност са више инфорамација, јер ће из дана у дан имати комуникацију са тимом и са премијерком Аном Брнабић, од које ће где добијати појединачне информације о појединачним захтевима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница

КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница

ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...

24. 03. 2026. у 22:24

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

БОСНА У ШОКУ: Селектор Велса се за борбу за Мундијал спремао гледајући филм и о Ратку Младићу