У СРБИЈИ ДАНАС КИША И СНЕГ: Пролеће нам се вратило - али са врло ћудљивим временом

У СРБИЈИ умерено до потпуно облачно, местимично с кишом и локалним краткотрајним пљусковима, који ће понегде бити праћени грмљавином.

У СРБИЈИ ДАНАС КИША И СНЕГ: Пролеће нам се вратило - али са врло ћудљивим временом

Фото: Танјуг/Владимир Шпорчић

Временска прогноза за Србију

На високим планинама снег. Падавине се очекују углавном јужније од Саве и Дунава. По подне и увече доћи ће до постепене стабилизације уз делимично разведравање.

Ветар слаб и умерен, западни и северозападни. Најнижа температура ће бити од 6 до 10 степени, а највиша од 13 до 18 степени.

Временска прогноза за Београд

У Београду ће бити умерено до потпуно облачно, пре подне и средином дана са условима за слабу краткотрајну кишу.

Касније по подне и увече доћи ће до постепеног разведравања. Ветар слаб и умерен, западни и северозападни. Најнижа температура од 7 до 9, највиша око 15 степени.

Временска прогноза за наредних седам дана

У Србији ће бити променљиво облачно. До понедељка ће у већини места бити суво, уз дуже сунчане интервале и пораст температуре, а падавине ће бити локалне и углавном се очекују у брдско-планинским пределима.

Највиша температура од 16 до 20 степени, а за викенд и почетком следеће седмице и до 24 степена. Од уторка, 25. априла, поново ће бити нестабилно у целој Србији са повременом кишом, пљусковима и грмљавином.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

Delta Real Estate лидер зелене градње у Србији