УПРАВЉАЊЕ ИМОВИНОМ И ЗАДУЖБИНАМА: Састанак ректора са професорима УБ који су народни посланици
РЕКТОР Универзитета у Београду проф. др Владан Ђокић примио је данас професоре Универзитета у Београду који су народни посланици у актуелном сазиву Народне скупштине Републике Србије.
Универзитет у Београду
Састанку у Ректорату присуствовали су проф. др Стојан Раденовић, проф. др Зоран Радојичић, проф. др Владета Јанковић, проф. др Ђорђе Павићевић, проф. др Владимир
Ректор је срдачно захвалио колегама професорима који су учествовали у разговору о управљању имовином, задужбинама и фондацијама Универзитета и најавио нове састанке у наредном периоду у вези са питањима од интереса за Универзитет у Београду и академску
Препоручујемо
ВЕЋЕ ШКОЛАРИНА НА ЧАК 14 ФАКУЛТЕТА: Ево где су повећане и колика је цена
06. 03. 2023. у 15:37
САРАДЊА У ДИГИТАЛИЗАЦИЈИ РАДОВА: Универзитети у Београду и Бечу размењују искуства
24. 02. 2023. у 14:44
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."
НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.
11. 04. 2026. у 11:40
Коментари (0)