ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА У ПРИЈЕПОЉУ: Нема струје у целој општини - ђаци не иду у школу
НА седници Штаба за ванредне ситуације општине Пријепоље, због снежних падавина проглашена је ванредна ситуација на територији целе општине.
Фото: А Ровчанин
- Снабдевање електричном енергијом је и даље главни проблем у Пријепољу и даље нема струје на целој територији општине. Екипе електромреже Србије су на терену и отклањају квар на главном далеководу, након тога екипе пријепољске дистрибуције ће отклањати кварове на далеководима са мањом јачином. Проблема је доста, покушавамо да сви путни правци буду проходни. За сада су главни чисти, док се сеоски путеве оспособљавају - рекао је председник општине Драго Попадић.
Због уведене ванредне ситуације дата је препорука свим основним и средњим школама да, док се не оспособи снабдевање електричном енергијом, ђаци не иду у школу.
- Због слабе покривености сигналом, немамо информације о кваровима из удаљених места, док смо у граду успели да на три репетитора поставимо агрегате како би имали домета - рекао је Попадић.
Препоручујемо
СНЕГ НАПРАВИО ХАОС КОД НОВЕ ВАРОШИ: Завејана сва села - на планинама и до два метра
27. 02. 2023. у 09:15
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)