НЕСВАКИДАШЊА СЦЕНА У КРАГУЈЕВЦУ: Пролазник на Светог Стефана пронашао бебу на улици
ЈЕДАН пролазник синоћ је на тротоару у Крагујевцу око 2 сата и 45 минута нашао дечја колица са бебом.
Фото: Shutterstock/Илустрација
Како се сазнаје, суграђанин је пошао уз Змај Јовину улицу у правцу Универзитетског клиничког центра. Није очекивао да ће налетети на било шта необично, међутим, дечја колица са бебом старом тек годину дана налазила су се на тротоару у непосредној близини коловоза.
Како се наводи, пролазник се невиђено уплашио, насред улице затекао је дете без родитеља или било каквог знака који би указао на разлог што се ту налази.
Када је видео да нема никога, он је моментално позвао полицију.
Припадници МУП-а Крагујевац брзо су пребацили бебу у УКЦ Крагујевац у сарадњи са надлежном екипом хитне помоћи.
На сву срећу дете је добро, прегледано је од стране стручњака и нема повреда.
У току је процедура предаје детета хранитељској породици.
(Ucentar)
БОНУС ВИДЕО: ОДРЖАО КОНЦЕРТ ЗА ПАМЋЕЊЕ - Раде Шербеџија у Кикинди после тридесет једне године
Препоручујемо
ПЛАНЕТА НА ИВИЦИ АМБИСА: Да ли Трамп свесно гура свет у трећи светски рат због Ирана?
ДОК Бела кућа стеже обруч око Техерана, војна осовина коју Иран гради са Русијом и Кином прети да локалну кризу претвори у директан окршај три светске суперсиле.
03. 02. 2026. у 14:40
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)