НАЈНОВИЈЕ УПОЗОРЕЊЕ РХМЗ-а: Од сутра обилније падавине
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеорлошки завод упозорио је да се од сутра до понедељка на подручју Србије очекују обилније падавине.
Фото: П. Милошевић
Већа количина кише у петак и суботу најпре се очекује у северној, западној и централној Србији, док ће се у недељу и понедељак зона интензивних падавина изместити на југ и исток земље.
Очекује се да укупна количина кише за четири дана у Војводини достигне од 20 до 40 мм, а у осталим крајевима од 40 до 70 мм, у западној и југозападној Србији, као и у региону Поморавља и Хомољских планина локално и више.
Фото:Принтскрин/РХМЗ
У Србији ће сутра ујутру бити понегде краткотрајна магла, а у току дана биће умерено до потпуно облачно, местимично с кишом и локалним пљусковима, који ће понегде бити праћени и грмљавином.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)
Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.
16. 06. 2026. у 12:22
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
ШТА ЈЕ БРЕ ОВО? Мистериозна животиња снимљена у Мачви (ВИДЕО)
Кратак видео, за који се наводи да је настао из возила на подручју Мачве.
13. 06. 2026. у 20:49
Коментари (0)