ОБЕЛЕЖЕН ДАН ПРИМИРЈА У ПРВОМ СВЕТСКОМ РАТУ: Почасна паљба са Савске терасе на Калемегдану
ПОВОДОМ обележавања Дана примирја у Првом светском рату, Гарда Војске Србије извршила је данас после подне почасну паљбу са Савске терасе на Калемегдану.
Фото: МУП
Из шест артиљеријских оруђа испаљено је 10 плотуна.
Дан примирја у Првом светском рату обележава се у знак сећања на 11. новембар 1918. године, када је потписано примирје којим је окончан Велики рат.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ:
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
И ЈЕДАН ЈЕ МНОГО: У Србији годишње 300, а не 300.000 лечених зависника од игара на срећу
10. 11. 2022. у 16:00
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ПОРЕКЛО ВОЈИНА ЋЕТКОВИЋА Рођен у Крушевцу, а корени му нису из Србије: "Никада се нисам одрицао дедова и прадедова - поносан сам"
"ЈЕСАМ, поносан сам на своје порекло."
20. 05. 2026. у 16:57
Коментари (0)