ПОРОДИЦА ДУЛИЋ ТУЖИЋЕ ОДГОВОРНЕ ЗА САМОУБИСТВО СИНА: "Борићемо се да се одговорни за снимак и његово дељење казне што строже"

Тањуг

31. 10. 2022. у 15:17

ПОРОДИЦА Младена Дулића (22), који се обесио након што је на друштвеним мрежама освануо снимак његовог понижавања док је тражио посао, тужиће особе које су га снимале и делиле спорни снимак и бориће се за измену закона како би се овакви случајеви најстроже кажњавали

ПОРОДИЦА ДУЛИЋ ТУЖИЋЕ ОДГОВОРНЕ ЗА САМОУБИСТВО СИНА: Борићемо се да се одговорни за снимак и његово дељење казне што строже

Фото:Фацебоок

- Породица ће се свим дозвољеним и правним средствима борити да се истера правда и да се одговорни за настанак снимка и његово дељење казне што строже. Жеља нам је да се измени закон да се за овакве ствари изричу што оштрије казне - појаснио је Дрљача.

Несрећни младић снимљен је и исмејаван приликом разговора за посао, а када се снимак проширио друштвеним мрежама, уследило је додатно понижавање, након чега је Дулић починио самоубиство.

Због поменутог снимка ухапшени су и након испитивања пуштени да се бране са слободе радник бензинске пумпе Вељко Тришић (44) и Дражен Кудра (30) из Лакташа. Тришић је снимао младића док је Кудра снимак делио на друштвеним мрежама.

У Полицијској управи Бањалука, наводећи иницијале, казали су да Тришића и Кудру терете за кривично дело неовлашћено фотографисање.

- Дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Бањалука наложио је да се након комплетирања и документовања предмета против ових лица достави извештај о почињеном кривичном делу. Ова два лица су по налогу дежурног тужиоца пуштена на слободу после завршене криминалистичке обраде - рекли су у ПУ Бањалука.

Мла­ден Ду­лић ју­че је са­хра­њен на гро­бљу у Лак­та­ши­ма уз присуство број­них при­ја­те­ља и род­би­не.

БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (1)

ЧИТАВ ГРАД У АУСТРИЈИ ОСТАО ЗАТЕЧЕН ЗБОГ СРБА: Ево шта су урадиле делије (ВИДЕО)