КО ЈЕ НАПРАВИО ГРЕШКУ У ГАК? Након скандала са вакцинама директор понудио оставку
ПРВОГ радног дана нова министарка здравља Даница Грујичић почела је да спроводи контролу у здравству и установама које потпадају под нови ресор, те је по хитном поступку одржала ванредну конференцију за медије.
Фото: И. Маринковић
Грујичић је саопштила како је дошло до грешке, када је у ГАК Народни фронт 600 беба уместо бесеже (БЦГ) вакцине добило физиолошки раствор.
Она истиче да је грешку направила апотекарка, као и да је директор ГАК "Народни фронт" понудио оставку, али да она није прихваћена.
Подсетимо, 600 беба у периоду од септембра до октобра у ГАК Народни фронт уместо бесеже вакцине добило је физиолошки раствор.
Деца нису угрожена.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо
РАТ У УКРАЈИНИ: ГШ ВСУ - Руси напредују у Донбасу; Украјински губици 10 пута већи од руских (ФОТО/ВИДЕО)
27. 10. 2022. у 07:16 >> 00:21
ОГЛАСИО СЕ ЦЕНТАР ЗА СОЦИЈАЛНИ РАД: Овде су збринути девојчица и њен брат из Гроцке
27. 10. 2022. у 13:22
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (2)