ОПРЕЗ У САОБРАЋАЈУ: Мокри коловози успоравају вожњу

Танјуг

11. 10. 2022. у 07:40

ПОВРЕМЕНО слаба киша данас ће у појединим крајевима доносити местимично влажне коловозе, а у јутарњим и вечерњим сатима ниска облачност преко планинских превоја, као и магла и сумаглица поред река и у котлинама, може возачима додатно успоравати вожњу, саопштио је Ауто-мото савез Србије.

ОПРЕЗ У САОБРАЋАЈУ: Мокри коловози успоравају вожњу

Фото: Е.Грчић

Сем влажних коловоза и смањене видљивости, возаче упозоравамо и на опасност од одрона који су последњих дана учестали, навео је АМСС.

Према информацијама Управе граничне полиције, добијеним у 5.15 часова, теретна возила на изласку из земље на граничном прелазу Келебија задржавају се три сата.

Теретњаци се на Батровцима и Шиду задржавају по два сата, а Хоргошу и Бачком Брегу по сат и по.

БОНУС ВИДЕО:

ТЕЛА И СМРСКАНИ ДЕЛОВИ ВОЗИЛА НА КОЛОВОЗУ: Први снимци тешке несреће на Панчевачком путу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

ТОШИЋ ОТКРИО ДЕТАЉЕ РАЗВОДА: Хиљаду евра по детету и десет хиљада за летовање