САВЕТИ СТРУЧЊАКА: Фестивал потпомогнуте оплодње биће одржан 25. септембра
МЕЂУНАРОДНИ Фестивал потпомогнуте оплодње под слоганом "За више беба", одржаће се 25. септембра у Београду, саопштило је удружење "Шанса за родитељство".
Новости
Циљ одржавања фестивала јесте да свима који желе потомство, а имају потешкоће са зачећем, приближи процес лечења неплодности и процедуре потпомогнуте оплодње у чему ће им помоћи лекари из Србије, као и стручњацима из Македоније, Грчке, Турске, Чешке и Русије.
На фестивалу ће бити приказана "Лабораторија уживо", симулација ИВФ лабораторије у којој ће присутнима бити појашњена процедура вантелесне оплодње, замрзавања ембриона, као и посматрање кретања сперматозоида под микроскопом.
Препоручујемо
СВЕШТЕНИК ОБЈАСНИО: Које жеље вам Бог никад неће испунити, ма колико се молили
27. 06. 2026. у 17:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)