СИНИША ПАВИЋ УПОЗОРАВА У ИНТЕРВЈУУ ЗА НЕДЕЉНЕ "НОВОСТИ": У којој мери ароганција западних сила према нама застрашује?

СЦЕНАРИСТА Синиша Павић у интервјуу за недељне "Новости" говори о свету "који је на прекретници", ароганцији западних сила према Србији, снимању "Тесне коже" и легендарног "Бољег живота".

СИНИША ПАВИЋ УПОЗОРАВА У ИНТЕРВЈУУ ЗА НЕДЕЉНЕ НОВОСТИ: У којој мери ароганција западних сила према нама застрашује?

Фото: В.Данилов

  • Шта ће нам донети свет који је опет на прекретници
  • Коју би реченицу, на уцене моћника, изговорио Шојић
  • Како је "Тесна кожа" снимљена за само 23 дана
  • Због чега је хтео да прекине рад на "Бољем животу"

Фото: В.Данилов

Читајте сутра у недељном издању "Вечерњих новости"!


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (1)

Компанија Меридианбет – Синоним за успех и верни пријатељ српске кошарке на предстојећем Ф4 турниру