РХМЗ ИЗДАО УПОЗОРЕЊЕ: У овим деловима Србије биће пљускова са грмљавином
ИЗ Републичког хидрометеоролошког завода издато је ново упозорење. Наиме, до 16.30 у источним, централним и јужним крајевима Србије биће повремено краткотрајне кише или пљускова са грмљавином.
Фото: Танјуг/С.А.
Раније је најављено да су локално могући обилнији пљускови са грмљавином, краткотрајна појава града и јак ветар.
Фото: РХМЗ
Фото: РХМЗ
Фото: РХМЗ
Подсетимо, јаки пљускови који су јуче захватили Србију изазвали су проблеме у појединим деловима земље.
Бујичне поплаве направиле су праву катастрофу у четири општине, а у Горњем Милановцу уведена је ванредна ситуација.
Препоручујемо
ПОЗНАТО КАДА КОНАЧНО СТАЈЕ КИША: Објављена детаљна временска прогноза до краја јуна
12. 06. 2022. у 13:09
ЈУЛ НАМ ДОНОСИ ВЕЛИКЕ ВРУЋИНЕ: Метеоролог Михајловић најавио топло и сушно лето
09. 06. 2022. у 14:30
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (1)