НОВО УПОЗОРЕЊЕ РХМЗ-А Стижу непогоде, грмљавина и град: У неким деловима земље упаљен наранџасти метео-аларм
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) упозорио је да су данас локално могуће временске непогоде са већом количином падавина, више од 20 мм за кратак временски период.
Фото: Танјуг/С.А.
Могућа је краткотрајна појава града и олујни ветар, објављено је на сајту РХМЗ.
Фото: Принтсцреен/РХМЗ
У Шумадији, Поморављу, на истоку, југоистоку и југозападу Србије и на Косову и Метохији на снази је наранџасти метео-аларм, који означава опасно време.
У осталим деловима земље на снази је жути метео-аларм, који означава потенцијално опасно време.
БОНУС ВИДЕО:
УСКРШЊА ШЕТЊА: Бели лабуд изашао из воде у Зрењанину, малишани одушевљени
Препоручујемо
ДО КАДА ЋЕ ТРАЈАТИ ПРОЛЕЋНЕ ВРУЋИНЕ? Метеоролог Чубрило открио када се време мења
14. 05. 2022. у 15:17
НЕСТАЛА САНДРА ШЕВИЋ ИЗ КАЛУЂЕРИЦЕ: Од суботе јој се губи траг, породица моли за помоћ
16. 05. 2022. у 22:42
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)