ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА ВАСКРС: Метеоролог саопштио какво ће време бити у Србији, од данас почиње температурна промена
21. 04. 2022. у 07:47
МЕТЕОРОЛОГ Недељко Тодоровић рекао је да временска прогноза није изненађујућа, и да је и прошле године била слична овогодишњим временским приликама. Како је додао и подсетио, Београд је средином априла изненадило чак 10 центиметара снега.

Фото: Shutterstock/Илустрација/Јутјуб/Novo jutro
Како је навео, и јутрос има мраза, али доста мање него што је то био случај прекјуче.
- Данас окрећемо нови лист. Гледајући по температурама, данас излазимо из хладног дела пролећа. До маја месеца биће топло, изразито топло - открио је.
Тодоровић је открио да ће бити и кише, али доста мање него што је то био случај у данима за нама.
- За Ускрс може да буде и до 27 степени - рекао је Тодоровић.
Он је открио да се може догодити да на крајњем северозападу може бити и кише, али краткотрајне.
Он се дотакао и воћки које су у цвету, наводећи да не би требало да има много штете за пољопривреднике.
Говорећи о лету, Тодоровић је истакао да ће почетком маја бити пљускова и грмљавина, а да се лето неће значајно разликовати од прошлогодишњег.
(Пинк)
БОНУС ВИДЕО: МЕСТО ГДЕ СУ РОЂЕНИ СРПСКА ЦРКВА И НОВИ ЗАВЕТ - Репортер "Новости" у древној Никеји
Препоручујемо

ХИТНО: Деветнаестогодишњој Марини потребна помоћ да победи леукемију
21. 04. 2022. у 00:27 >> 00:27

ХАНА, РЕЉА, МИЈА, ЛЕА... Која имена су најчешћа у Србији и како их родитељи бирају?
20. 04. 2022. у 22:03

ОВО ЈЕ МУЖ КОЈИ ЈЕ УБИО ЖЕНУ И ДЕТЕ, ПА СЕБЕ: Трагедија која је оставила Панчево без речи (ФОТО)
ПОЛИЦИЈА је у стану у Улици ослобођења у Панчеву пронашла три тела, а како је потврђено у Вишем јавном тужилаштву у том граду, реч је о руским држављанима.
06. 06. 2023. у 15:06

ОВО ЈЕ МУШКАРАЦ КОЈИ ЈЕ ПРЕТУКАО БЕБУ И СУПРУГУ: Страшно насиље на Звездари, шестомесечно дете има хематоме на глави
ДВАДЕСЕТШЕСТОГОДИШЊА жена је јутрос око осам часова довела бебу стару шест месеци са видљивим повредама у болницу у Тиршовој.
02. 06. 2023. у 18:59

СЛОМИ ГА: Џони Штулић "поткачио" Бору Ђорђевића
РОКЕНРОЛ легенда бивше Југославије, Бранимир Џони Штулић, годинама живи у Холандији.
10. 06. 2023. у 16:26
Коментари (0)