"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Погинуо припадник Војске Србије у паду хеликоптера у Конгу
ПРИПАДНИК Војске Србије погинуо је у хеликоптеру Мисије УН, обореном данас на истоку Конга у којем је било још седам особа, сазнају "Новости".
Фото: АП
Мисија Организације УН за стабилизацију у Конгу (МОНУСЦО) саопштила је раније данас да је изгубила комуникацију са једним од својих хеликоптера на истоку земље, где су у току сукоби између владиних снага и побуњеника из Покрета 23. март (М23).
Како је претходно саопштила војска Конга, хеликоптер који је припадао мировној мисији УН у Конгу оборили су побуњеници на истоку те земље.
У хеликоптеру је било најмање осам особа, саопштила је војска
Препоручујемо
МУП УПОЗОРАВА ГРАЂАНЕ: Ако вам се јаве "лекари" и траже паре - одмах спустите слушалицу
12. 12. 2025. у 22:25
ВЕЛИКИ УСПЕХ ИКВБВ: Прве имплантације ”Medtronic Aurora EV-ICD система” у земљи
12. 12. 2025. у 17:57
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)