ЈОШ ЈЕДНА ДОЈАВА О БОМБИ НА ЛЕТУ БЕОГРАД-МОСКВА: Контрадиверзиона екипа на аеродрому "Никола Тесла", преглед авиона у току
НЕПОЗНАТА особа и данас је пријавила да је у авиону који је са београдског аеродрома "Никола Тесла" требало да полети за Москву постављена бомба.
Фото: МУП
Овим је поново обустављен лет за Русију, а као и претходног дана, надлежне службе су хитно реаговале док је летилица била приземљења.
Поред великог броја полиције и других хитних служби на лицу места дошао је и САЈ, чији специјалци врше контрадиверзиони преглед авиона.
Ово је већ четврти пут у последњих неколико дана да се пријављује бомба на лету Београд-Москва. Претходна три пута испоставило се да је дојава била лажна.
"СРПСКА СЕ ТРУБА С КОСОВА ЧУЈЕ" ЗА ПОБЕДНИКА МАТЕЈУ: Оборен рекорд на Газиводама - Стотине младића и девојака пливало за Часни крст (ВИДЕО)
ПЛИВАЊЕ за Часни крст одржано је традиционално на језеру Газиводе. Овогодишњи победник је Матеја Касаловић.
19. 01. 2026. у 13:55
КАЛИНКА ЈЕ ИМАЛА 14 ГОДИНА КАД ЈЕ БРУТАЛНО УБИЈЕНА: Отац 30 година истраживао злочин, сви га сматрали лудим - права истина је шокирала свет!
АНДРЕ Бамберски је пензионер, а три деценије живота је посветио разоткривању смрти своје ћерке.
19. 01. 2026. у 13:58
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)