АЛБАНЦИ ОДЛАЗЕ У НЕМАЧКУ: Све више становника лажне државе тражи радне визе за западне земље
У ПОСЛЕДЊА два месеца, у децембру прошле и јануару ове године, више од сто пет хиљада грађана тзв. Косова поднело је амбасади Немачке у Приштини захтев за радну визу.
Фото: AP Photo/Visar Kryeziu
Наиме, како су пренели приштински медији на албанском језику, велики број грађана који траже бољи живот и веће плате поднео је захтеве за визе и другим представништвима западноевропских земаља.
Иначе,само у јануару протекле године за Немачке визе захтеве је поднело 56.639 грађана, док је амбасада Немачке у Приштини, како су пренели албански медији, саопштила да се због велике потражње за визама термини додељују месечно путем поступка жребања.
БОНУС ВИДЕО: Исповест Николе - дечака кога су претукли Албанци, његовог оца и председника општине
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (6)