ПРЕМИНУЛА КСЕНИЈА ВУЧИЋ: Прва супруга председника Србије умрла у 56. години
КСЕНИЈА Вучић, позната новинарка и прва супруга председника Србије Александра Вучића изненада је вечерас преминула у 56. години у Београду.
Фото: Принтскрин
Ксенија Вучић радила је као новинар више од 30 година.
Каријеру је започела на ТВ Студију Б, а последњих година је водила изузетно гледане емисије на каналима ТВ Пинк.
Препоручујемо
ПРЕМИНУЛА ЈЕ МОЈА ПРВА СУПРУГА: Председник Вучић објавио тужну вест
29. 01. 2022. у 19:41
НИШТА НИЈЕ НАСЛУЋИВАЛО ТРАГЕДИЈУ: Последња емисија Ксеније Вучић (ВИДЕО)
29. 01. 2022. у 20:49
ОПРОШТАЈИ ОД КСЕНИЈЕ ВУЧИЋ: Делимо бол са члановима породице председника Србије (ФОТО)
29. 01. 2022. у 20:34 >> 08:33
БРУТАЛАН НАПАД ИРАНА НА АМЕРИЧКИ РАТНИ БРОД: Погледајте како је то изгледало, одјекнула огромна експлозија (ВИДЕО)
ИРАН објавио снимак напада на амерички ратни брод у водама УАЕ.
11. 05. 2026. у 11:54
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (33)