МУП СЕ ОГЛАСИО О МАТЕЈУ ПЕРИШУ: Овај терен је управо претражен - објављене и слике (ФОТО)

Андријана Нешић

26. 01. 2022. у 16:23

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова настављају интензивну потрагу за хрватским држављанином Матејом Перишем, чији је нестанак пријављен 31. децембра.

МУП СЕ ОГЛАСИО О МАТЕЈУ ПЕРИШУ: Овај терен је управо претражен - објављене и слике (ФОТО)

Фото: МУП

"Припадници Полицијске бригаде, Полицијске испоставе за безбедност на рекама и Управе криминалистичке полиције Полицијске управе за град Београд у последњих 48 сати обавили су теренску претрагу Великог ратног острва, паралелно са хотелом „Југославија“ до „Галијске баре“.

Српска полиција максимално је ангажована, предузима све мере и радње из своје надлежности и не одустаје од потраге за Метејом Перишем.

У потрагу су, уз припаднике Полицијске управе за град Београд, укључени припадници Жандармерије, као и полицијских управа Панчево, Смедерево и Пожаревац, а преко Интерпола обавештене су и полиције земаља у окружењу", наводи се у саопштењу МУП-а.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ЛОША АТМОСФЕРА У ХУМСКОЈ! САОПШТЕЊЕ ЈСД ПАРТИЗАН: Фудбалски клуб се сети Спортског друштва само кад дође мониторинг