ПОТРЕСНЕ РЕЧИ МАТЕЈЕВОГ ОЦА: Много је тешко, не бих волео да ово прерасте у некакав ријалити

13. 01. 2022. у 17:18

НЕ бих волео да ово све прерасте у некакав ријалити, јер је све то врло, врло тешко, али оно што даје наду и што је мени важно, је што сам од пуно људи у Србији добио то људско саосећање и то ћу памтити до краја живота, рекао је Ненад Периш, отац Матеје Периша, двадесетседмогодишњег Сплићанина који је нестао у Београду у ноћи између 30. и 31. децембра.

ПОТРЕСНЕ РЕЧИ МАТЕЈЕВОГ ОЦА: Много је тешко, не бих волео да ово прерасте у некакав ријалити

Фото АП

Он је рекао да је њему можда "мало лакше" него његовој породици јер је у Београду док траје потрага за његовим сином, преноси "Блиц".

- Сваки дан се чујемо, тешко је... Ја сам ту, можда ми је чак и лакше да неке ствари себи предочим, а они су искључиво на темељу информација, ја не читам друштвене мреже, али оне виде и слажу разлоге свега тога... Чекају као ја... Сваки дан се чујемо, али не дај боже никоме, тешко је - рекао је несрећни човек.

Он је додао да се захваљује свим људима у Србији који му дају подршку.

- Професионално је и од полиције, нема ту речи... Има неких информација које су очито плод маште, али на то се не осврћем и не интересује ме - рекао је он.

Подсетимо, потрага за Матејем Перишом траје већ 14 дана. Полиција је јуче објавила снимке и реконструисала је његово кретање кобне ноћи.

(Блиц)

БОНУС ВИДЕО - КАД ДРЖАВА БРИНЕ О ШАМПИОНИМА! Како су се низали успеси Србије у 2021.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: Доделити му статус савезне државе САД

ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"

АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.

12. 01. 2026. у 21:16

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (0)

УниЦредит Банка: Стабилност и подршка развоју – важне поруке председника Извршног одбора за грађане Србије