НЕ ВИДИ СЕ ПРСТ ПРЕД ОКОМ: Магла смањила видљивост на 80 м на ауто-путу код Прељине
НА ауто-путу Е-763, Љиг - Прељина, због појаве магле смањена је видљивост до 80 метара, саопштило је вечерас ЈП “Путеви Србије".
Фото: Принтскрин
Из "Путева Србије" саветују максималан опрез при вожњи и позивају учеснике у саобраћају да прилагоде брзину кретања због појаве магле која смањује видљивост на путевима, а поготово на деоницама које се простиру дуж речних токова, котлина, клисура као и на путним објектима преко река.
Препоручујемо
ГЕНИЈАЛНИ ТРИКОВИ ЗА ЧИШЋЕЊЕ АУТА: Продужава век четвороточкашима и штеди паре (ВИДЕО)
20. 11. 2021. у 11:09
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)