ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА ЧЕТВРТАК, 18. НОВЕМБАР: Облачно и хладније, а ево шта нас очекује наредних седам дана
У СРБИЈИ време данас облачно и мало хладније, тек понегде са слабом краткотрајном кишом.
Фото: Д. Балшић
Ветар слаб и умерен, на истоку повремено и јак, северозападни. Најнижа температура од 1 до 6, а највиша од 8 до 13 степени, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод.
Временска прогноза за Београд
И у Београду облачно и мало хладније. Ветар слаб, северозападни.
Временска прогноза за наредних седам дана
У петак и суботу умерено облачно и суво, а у недељу претежно сунчано. У данима потом умерено до потпуно облачно, у понедељак на западу и југозападу, а од уторка и у осталим крајевима местимично са кишом.
Температура око и изнад просека за ово доба године.
Препоручујемо
РХМЗ ИЗДАО УПОЗОРЕЊЕ: Спремите се за кошаву - Дуваће јак ветар у већем делу Србије
16. 11. 2021. у 08:15
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)