РХМЗ ИЗДАО УПОЗОРЕЊЕ: Спремите се за кошаву - Дуваће јак ветар у већем делу Србије
16. 11. 2021. у 08:15
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) објавио је јутрос да ће у кошавском подручју доћи до појачања југоисточног ветра, нарочито у јужном Банату.
Konačno. Nek duva koliko hoće. Barem ćemo disati vazduh čistiji.
Повезане вести
РХМЗ ИЗДАО ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ: Пашће велика количина кише - На удару ови делови земље
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) издао је упозорење за подручје јужне и југоисточне Србије на већу количину падавина за данас и сутра, 26. и 27. октобра.
26. 10. 2025. у 07:21
ВРЕМЕ ЈЕ ОПАСНО: РХМЗ упозорава - пашће пуно кише за кратко време, ево где се очекују најјаче непогоде
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) је најавио да ће у четвртак бити умерено до потпуно облачно и нестабилно, повремено с кишом и локалним плјусковима са грмлјавином, градом и јаким или олујним ветром и са већом вероватноћом појаве непогоде у западној, централној и јужној Србији.
10. 09. 2025. у 19:39
ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ РХМЗ: Србија на удару екстремног времена, ево шта нас све чека
РХМЗ издао хитна упозорења: екстремне температуре до 38°Ц, олујни ветрови преко 80 км/х, висока опасност од пожара и локални пљускови са грмљавином и могућим градом. Пратите препоруке и опрез у наредним данима.
29. 08. 2025. у 16:32
Најновије из рубрике
СИНА У ШКОЛИ И ДАЉЕ ЗОВУ "ЋАЦИ" Мајка дечака који је претрпео стравично вршњачко насиље - "Желео је да им буде друг..."
ДЕЧАК из Краљева Вук (13) је 4. новембра био је жртва страшног вршњачког насиља, када га је група вршњака гађала петардама, камењем, ударала гранама, шутирала, хватала за међуножје и терала да вришти у камеру да је "ћаци". Његова мајка Марија Радивојевић испричала је о том трауматичном догађају и о томе шта је након њега уследило.
06. 12. 2025. у 12:17
Нова опрема за школу, бољи услови за таленте: Фондација Mozzart верна подршка образовању
Фондација Mozzart и ове године била је верна подршка образовању и младим талентима, а подршка је недавно стигла Основној школи „Владислав Петковић Дисˮ у Београду и Регионалном центру за таленте из Земуна.
06. 12. 2025. у 10:00
ЗЕМЉОТРЕС У СРБИЈИ: Затресло се код овог града
ПРЕМА првим информацијама, земљотрес није изазвао штету и грађани из околних места пријавили су краткотрајно подрхтавање тла.
06. 12. 2025. у 08:38
У СРБИЈУ СТИЖУ "НЕВИДЉИВИ" РАДАРИ: Не видиш их док снимају прекршаје - казне долазе аутоматски, а ево како изгледају у Немачкој
НОВИ Закон о безбедности у саобраћају који би требало да буде завршен до краја ове године, док је његово усвајање најављено за јануар 2026. године, доноси и нове "невидљиве" радаре који ће поред новине - мерења просечне брзине кретања возила, мерити и остале прекршаје. Како је најављено, казне ће аутоматски стизати и без присуства полиције, док возачи неће знати где ће се тачно налазити, чак ни "Вибер групе" неће моћи да их упозоре.
06. 12. 2025. у 08:33
СТИЖЕ НОВАЦ ЗА ПЕНЗИОНЕРЕ! Огласили се из ПИО Фонда
КАКО је саопштено, извршено је и усклађивање висине новчаних накнада које исплаћује Фонд ПИО.
06. 12. 2025. у 08:25
Коментари (1)