ПРОНАЂЕНА ТИНЕЈЏЕРКА ИЗ ПИРОТА: Мобилни телефон био недоступан два дана
Б.К., девојчица из Пирота која је нестала у уторак, пронађена је жива и здрава!
Foto: Društvene mreže
Тинејџерку је прекјуче последња видела бака, а она је била код куће јер је тренутно на распусту, пише "Блиц".
- Тог дана имала је заказан термин за маникир и требало је да иде у теретану. Међутим, није се појавила ни на једном ни на другом месту - кажу из породице нестале тинејџерке.
Како се сазнаје, њен телефон је од уторка био недоступан.
Фото: Друштвене мреже
На Фејсбуку се огласила и њена сестра и замолила за помоћ.
Тинејџерка је после интензивне потраге пронађена.
Препоручујемо
НЕСТАЛА ТИНЕЈЏЕРКА ИЗ ПИРОТА: Последњи пут виђена пре два дана - породица моли за помоћ
11. 11. 2021. у 11:35
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (1)